Pozycjonowanie

Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych i dużych firm, zainteresowanych zaistnieniem i promocją w Internecie. Nie ograniczamy się tylko i wyłącznie na zaprojektowaniu strony i umieszczenia jej na serwerze.

Zamieszczenie strony w Internecie to dopiero dobry początek sukcesu! Dużą wagę przywiązujemy do promocji firmy w sieci. Dbamy o to, by opis strony gościł w większości znanych wyszukiwarek, zarówno krajowych jak i zagranicznych, a także branżowych katalogach i bazach firm.

W zakresie wypozycjonowania Państwa witryny wykonujemy następujące działania: zbadanie strony internetowej klienta dobór odpowiednich słów kluczowych optymalizacja kodu strony dostosowanie zawartości strony do wyszukiwarek internetowych dobór odpowiednich stawek dla słów kluczowych rozpoznanie stawek i wartości poszczególnych słów kluczowych przygotowanie okresowych (cotygodniowych lub comiesięcznych raportów) z przebiegu kampanii reklamowej – wedle życzenia Klienta Zapewniamy wysoką jakość przy zachowaniu przystępnej ceny.