Strona internetowa

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi usługami przygotowaliśmy dla Państwa najczęściej wybierane zestawienie funkcji.

Wizytówkowa strona internetowa – najprostsza z możliwych stron. Składa się z jednej podstrony – inaczej zwanej stroną główną. Na takiej witrynie może znaleźć się tekst informacyjny – dane teleadresowe i kilka zdań o prowadzonej działalności. Warto pomyśleć o formularzu szybkiego kontaktu, aby klienci mogli wysyłać do Państwa wiadomości z poziomu strony. Dla odpowiednich typów działalności wskazane jest utworzenie małej galerii zdjęć. To ważne, aby klient mógł zobaczyć efekty Państwa pracy.

Małe strony internetowe – dla większości firm, które chcą wystartować z promocją w internecie tego typu witryny są dobrym rozwiązaniem. Mała strona składa się przeważnie z kilku podstron – „strony głównej” podstrony „oferta”, podstrony „o firmie”, „galerii zdjęć” oraz podstrony „kontakt”.

Strona internetowa – kompleksowa usługa wykonania serwisu internetowego, połączona z profesjonalnym hostingiem, pocztą e-mail, statystykami odwiedzin, pozycjonowaniem i reklamą w Internecie oraz profesjonalną fotografią wraz z wirtualną wizytą w Państwa firmie.